Wizytówki na poziomie to podstawa

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny projekt wizytówki?

Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik towarzyszący chwilą nawiązywania znajomości. Jest oznaką uprzejmości, szacunku, a jednocześnie może pełnić funkcję reklamową. Bo właśnie za pomocą wizytówki na poziomie masz możliwość zaprezentować swoja firmę dokładnie tak jak chcesz. Bardzo ważne jest to, aby projekt graficzny pozostawał spójny z charakterem Twojej działalności, powinien oddawać jej misje i wizerunek.
Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny projekt wizytówki?

1. Jak Cię widza tak Cię piszą

Mozesz być pewien, że projekt niewłaściwie opracowanych wizytówek od razu rzuci się Twojemu klientowi w oczy. Amatorskie projektowanie łatwo odróżnić od efektów pracy grafika na poziomie.  A czy jarmarczny projekt może promować Twoją działalność jako w pełni profesjonalną? Z pewnością nie, bo firma o złej prezencji uważana jest za nierzetelną i niekompetentną. Dlatego projekt Twojej wizytówki musi okazjać się strzalem w dziesiatkę. Należy również pamiętać, że wysoka jakość papieru i druku są kluczowe, ponieważ bezpośrednio oddziałują na wrażenie, jakie o firmie wyrobi sobie klient.  Tutaj tez lepiej nie oszczędzać, gdyż będzie to pewnego rodzaju „pamiątka” od nas dla potencjalnego klienta, Wspólpraca z grafikiem na poziomie z pewnością zaowocuje sukces.

2. to Najtańszy marketing

Wizytówki stanowią najtańszy możliwy rodzaj marketingu firmy. Korzyści z nawiązanych relacji czy utrwalenia wizerunku Twojej osoby lub firmy swoją wartością znacznie przewyższają koszt wyprodukowania jednej małej wizytówki. Cena wyprodukowania jednej sztuki wynosi około 20 groszy. W przypadku lepszych jakościowo materiałów, cena nie powinna przekraczać złotówki. Dodatkowym plusem jest możliwość pełnego odliczenia poniesionych kosztów od przychodu firmy. Na wizytówce możemy umieścić nie tylko nasze dane teleadresowe i zakres działalności, ale także chwytliwe hasło reklamowe czy nasze logo.
Amerykańscy naukowcy” podają , że dobrze przygotowana wizytówka wzbudza zaufanie u klienta i buduje u niego poczucie rzetelności oraz wiarygodności. Inwestycja w estetyczny, oryginalny,profesjonalny projekt i wydruk wizytówkek sprawi, że Twoja firma wyróżni się na tle innych, a sama wizytówka nie trafi do pierwszego napotkanego kosza.

3. Nawiażesz kontakty

Posiadanie wizytówek jest wręcz niezbędne, gdy wybieramy się na spotkanie biznesowe.  Wymieniamy się nimi przy okazji różnorakich spotkań, na konferencjach, eventach, targach czy też imprezach branżowych. Wymiana danych kontaktowych to bardzo ważny etap w pozyskiwaniu nowych klientów, których właściwie możemy spotkać wszędzie i o każdej porze. Jeśli mamy przy sobie wizytówkę, to wygląda to bardzo profesjonalnie i elegancko, a do tego jest pozytywnie postrzegane przez otoczenie. Każdy kto otrzyma wizytówkę może się poczuć wyróżniony, zachowa ją i bardzo prawdopodobnie, że wykorzysta taki kontakt w przyszłości. NA nawet jeśli dana osoba nigdy nie skorzysta z naszej działalności, to nie wykluczone, że wizytówka powędruje dalej ku znajomym i rodzinie.

We współczesnym świecie każda poważna osoba związana z biznesem korzysta z wizytówek. Należy pamiętać, że wizytówka zrobiona nieprofesjonalnie może zrazić, podczas gdy jej nieskazitelny wygląd może zdziałać cuda. Wybór należy do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *